El. paštas: info@jovila.lt
Telefonas: +370 635 55386 +370 684 78707

Apie mus

Žaisminga vėjarodė Neringoje

 

Laivų turizmo agentūra "JOVILA" jau skaičiuoja daugiau nei 15 metų patirtį, suburdama mažųjų laivų savininkus Kuršių marių regione ir siūlydama vandens turizmo laivais paslaugas.

Įmonė "JOVILA" buvo įkurta 2004 m. su tikslu skatinti, vystyti ir populiarinti vandens turizmą laivais Kuršių mariose, pasiūlyti laivų, maršrutų ir paslaugų įvairovę, organizuoti turiningą poilsį ir laisvalaikį įmonių ir draugų kolektyvams gamtoje, Kuršmarių regione.

Laivų turizmo agentūros "JOVILA" paslaugos:

* Kelionės laivu Kuršių mariose, Baltijos jūroje, Nemuno deltoje
* Pramoginio keleivinio laivo, jachtos, katerio nuoma
* Pobūvių ir švenčių laive organizavimas
* Išvykų ir pramogų kolektyvams organizavimas
* Pramoginė žvejyba mariose ir jūroje

2005 m. Juodkrantėje ant marių kranto atidaryta sezoninė kavinė - Žvejo užeiga "Žuvelė", kurioje ruošiami įvairūs patiekalai iš vietinės šviežios žuvies. Esame vienintelė tokia specializuota kavinė Neringoje, siūlanti išskirtinai tik vietinės žuvies meniu.

Šios kavinės idėja buvo ilgai nešiojama, nes mūsų šeima yra žvejų šeima. Taigi norėjome pasidalinti savo patirtimi ruošiant žuvį ir pasiūlyti tai, ką žvejų krašte turime geriausio.

Džiaugiamės kiekvienais metais sulaukiantys pastovių mūsų klientų ir kviečiame visus žuvies mėgėjus išbandyti mūsų virtuvę.

Maitiname grupes, ruošiame piknikus, žuvies degustacijas.


2007 m. į Juodkrantės prieplauką atplukdėme Lietuvoje statytą viduramžių burlaivį "KOGAS", kurį prikėlėme naujam gyvenimui. KOGAS, tapęs savotišku Juodkrantės simboliu, vasaros sezono metu kviečia užeiti į vidų - veikia baras ir europietiškų patiekalų virtuvė.

Renovuodami stengėmės išlaikyti laivo istorinį autentiškumą bei sukurti jaukią viduramžių atmosferą, pateikti išskirtinį restorano lygio meniu iš žuvies, jūros gėrybių ir mėsos patiekalų.

2014 m. laivas-restoranas "Kogas" parduotas ir išplukdytas į Berlyną naujai pramoginei veiklai.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Neringos miesteliai nuo senų laikų buvo žinomi kaip žvejų gyvenvietės.

Čionykščių gyventojų gyvenimas neatsiejamai susijęs su Kuršių mariomis ir Baltijos jūra. Šios ypatingos gyvenimo sąlygos tarp smėlynų ir vandenų lėmė savitą Neringos gyventojų kultūrą, užsiėmimus ir gyvenviečių architektūrą. Nuostabi Kuršių nerijos gamta su pušynais, kopomis ir paplūdimiais, nedidelės, tvarkingos ir autentiškos Neringos žvejų gyvenvietės, vis dar puoselėjamos žvejybos tradicijos bei netrikdoma ramybė ir grožis vilioja vis daugiau smalsautojų į šį kraštą.

Mes puoselėjame savo senelių žvejybos tradicijas, siūlydami Jums pažvejoti kartu su senaisiais Neringos žvejais, paskanauti žvejiškų patiekalų, kartu pasiplaukioti po Kuršių marias, aplankyti gražiausias vietoves, pailsėti gamtoje, pasidžiaugti ramybe ir grožiu.