Apie laisvalaikį, kuris įkvepia

UAB „Jovila“ teikiamos paslaugos – pažinti, pajusti, ragauti, mėgautis, tyrinėti, būti kartu su šeima ar bičiuliais gamtoje – čia ir dabar, ir išsinešti su savimi kuo daugiau tikrų, pozityvių ir vertingų emocijų.

Sustokime akimirkoje, mėgaukimės vienas kito draugija ir Kuršių marių vėju, skrodžiant bangas laivu.  Siūlome pramogines keliones laivais Kuršių mariose su įkvepiančiomis edukacijomis ir aktyviomis pramogomis krante bei žaisminga programa plaukimo metu.

Kviečiame aplankyti mus, svetingumu ir skoniu garsėjančiuose autentiškuose šeimos restoranuose Juodkrantėje. O susigrąžinti ramybę ir pasisemti naujų jėgų palydėsime į mūsų atsipalaidavimo ir harmonizavimo SPA centrą Juodkrantėje.

UAB „Jovila“ apjungia pramogines keliones laivais pamario regione, šeimos restoranų Juodkrantėje tinklą ir atsipalaidavimo SPA centrą Juodkrantėje.  

Misija

Kurti laisvalakio, bendrystės, mėgavimosi gyvenimu, sąmoningumu ir unikalumu grįstas patirtis, apjungiančias Pamario krantus, žmones ir paslaugas.

Vertybės

Kūryba
Kurti įkvepiantį laisvalaikį, kurio norisi laukti ir patirti kasmet vis iš naujo.
Svetingumas, pagarba, dėmesys, paslaugumas
Mes iš širdies gyvename ir tikime tuo, ką rekomenduojame Jums, todėl mums ypatingai svarbu, kad Jūs tai pajustumėte.
Bendrystė, partnerystė
Apjungiame krantus, paslaugas ir žmones, kurių požiūris į malonaus laisvalaikio patirtis artimas mums, taip užtikrindami, kad Jūs būsite maloniai nustebinti svetingumu ir išskirtiniu dėmesiu Jūsų kolektyvui.
Ryšys su gamta
Įkvepiantis laisvalaikis gryname ore su šeima ar bičiuliais - neatsiejama Pamario krašto pažinimo dalis ryšyje su gamta ir jos stichijomis bei ramybe.
Cikliškumas
Kiekvienas sezono ciklas atsineša savito žavesio ir mes tai vertiname. Pavasaris kviečia kurti ir planuoti, vasara - mėgautis buvimu kartu ir nuotykiais, ruduo - tyrinėti jūros vandenų žuvis ir atrasti žvejybos džiaugsmą, o žiemą - atsigręžti į ramybės horizontus laike su savimi.
Atsipalaidavimas ir harmonija
Įkvėpimą ir ramybę atrandame savy, kai skiriame laiko sau - ryšyje su gamta balansuojamas kūnas, siela ir protas.

Kas mes esame?

nuo 2004

JOVILA - laivų nuoma

nuo 2006

Svetingumu ir skoniu garsėjantys autentiški šeimos restoranai Juodkrantėje

nuo 2021

Juodojo Kranto RITUALAI