Laivų nuoma - kelionės ir pramogos laivais

Patirti poilsį ir smagumą plaukiant!

Laivo nuoma

Pramoginio laivo, jachtos, katerio nuoma Klaipėdoje, Nidoje, Mingėje, Drevernoje.

Šventės laive

Įsimintinas gimtadienis, įmonės renginys, vestuvės, mergvakaris laive su pramogomis.

Kolektyvo kelionės laivu

Plaukimas laivu su aktyviomis pramogomis krante, išvyka - ekskursija.

Kelionės laivu iš Klaipėdos, Nidos, Mingės (Minijos) kaimo arba Drevernos – įkvėps Jus patirti įspūdžių keliaujant vandens keliais pro žvejų gyvenvietes. Vasaros restoranai Juodkrantėje pakvies Jus mėgautis autentiškais valgiais gryname ore, o sausumos lankytini objektai Juodkrantėje ar Nidoje – pasakos istorijas, kurias norėsis ne tik išgirsti, bet ir pamatyti. (o sausumos keliai ir jų menama istorija tiesiog šaukte šauks būti išgirsta, pamatyta ir ištyrinėta.)

Pramoginiai maršrutai laivu iš Klaipėdos – į Juodkrantę, pro Juodkrantę iki Mirusių kopų, visos dienos pramoginis plaukimas laivu arba greitaeigiu kateriu į Nidą arba į Mingės (Minijos) kaimą.

Ypatingai vaizdingi maršrutai laivu iš Nidos – skrodžiant Kuršių mariomis į Mingės kaimą arba pamatyti Mirusias kopas ir Juodkrantę tolumoje, tyrinėti Parnidžio ir Didžiąsias Nidos kopas iš vandens.

Įkvepiantys pažintiniai maršrutai laivu iš Minijos (Mingės) kaimo – kelionė laivu paukščių takais į Rusnę ir Pakalnę, plaukimas laivu į Ventės ragą ir Nidą, visos dienos kelionė laivu į Juodkrantę pro Mirusias kopas.

Populiarūs maršrutai laivu iš Drevernos – į kitą Kuršių marių krantą aplankyti Nidos kopas ir pakrantę, pažinti Negyvąsias kopas bei Juodkrantę, pasisvečiuoti Klaipėdos uosto akvatorijoje, paskirti dieną aplankant Minijos kaimo gyvenvietę.