Laivų nuoma - kelionės ir pramogos laivais

Patirti poilsį ir smagumą plaukiant!

vip-katerio-dovanu-kuponas

Laivo nuoma

Pramoginio laivo, jachtos, katerio nuoma Klaipėdoje, Nidoje, Mingėje, Drevernoje.

privati-kelione-laivu

Šventės laive

Įsimintinas gimtadienis, įmonės renginys, vestuvės, mergvakaris laive su pramogomis.

plaukimas-laivu-su-draugais-ir-seima

Kolektyvo kelionės laivu

Plaukimas laivu su aktyviomis pramogomis krante, išvyka - ekskursija.

Kelionės laivu iš Klaipėdos, Nidos, Mingės (Minijos) kaimo arba Drevernos – įkvėps Jus patirti įspūdžių keliaujant vandens keliais pro žvejų gyvenvietes. Vasaros restoranai Juodkrantėje pakvies Jus mėgautis autentiškais valgiais gryname ore, o sausumos lankytini objektai Juodkrantėje ar Nidoje – pasakos istorijas, kurias norėsis ne tik išgirsti, bet ir pamatyti. (o sausumos keliai ir jų menama istorija tiesiog šaukte šauks būti išgirsta, pamatyta ir ištyrinėta.)

Pramoginiai maršrutai laivu iš Klaipėdos – į Juodkrantę, pro Juodkrantę iki Mirusių kopų, visos dienos pramoginis plaukimas laivu arba greitaeigiu kateriu į Nidą arba į Mingės (Minijos) kaimą.

Ypatingai vaizdingi maršrutai laivu iš Nidos – skrodžiant Kuršių mariomis į Mingės kaimą arba pamatyti Mirusias kopas ir Juodkrantę tolumoje, tyrinėti Parnidžio ir Didžiąsias Nidos kopas iš vandens.

Įkvepiantys pažintiniai maršrutai laivu iš Minijos (Mingės) kaimo – kelionė laivu paukščių takais į Rusnę ir Pakalnę, plaukimas laivu į Ventės ragą ir Nidą, visos dienos kelionė laivu į Juodkrantę pro Mirusias kopas.

Populiarūs maršrutai laivu iš Drevernos – į kitą Kuršių marių krantą aplankyti Nidos kopas ir pakrantę, pažinti Negyvąsias kopas bei Juodkrantę, pasisvečiuoti Klaipėdos uosto akvatorijoje, paskirti dieną aplankant Minijos kaimo gyvenvietę.