Restoranas Bliūdas

Restoranas BLIŪDAS išsiskiria egzotiniais patiekalais. Įkvėptas havajiečių virtuvės tradicijų siūlo poke bowls įvairovę.

Poke bowl yra plačiai pasaulyje išpopuliarėję, iš Havajų salyno kilę dubenėlyje pateikiami garinti ryžiai su šviežios ar marinuotos žuvies (tuno, lašišos) gabalėliais ir spalvinga daržovių asorti (pupelės, morkos, avokadas, agurkas, jūros dumbliai ir pan.).

Poke reiškia smulkiai sukapoti. Istorija byloja, kad salyno žvejai, išplaukę į jūras, pasiimdavo ryžių, ir pagavę žuvį, ją sukapodavo gabalėliais, o patiekalą pasigardindavo jūros druska ir jūros dumbliais.

Šiltųjų kraštų aromatais kvepiančią restorano virtuvę papildo tailandietiškos sriubos ir jų skonių paletė nuo saldžiarūgštės iki aštrokai rūgščios, verdamos su kokoso pienu, krevetėmis arba vištiena, gardinamos laimu, galango šaknimi, kafyro laimo lapais.

Meniu asortimente – užkandžiai ir net egzotiški desertai.

Restorano „Bliūdas“ terasos atsiveria į pušyną, o pievoje tarp medžių jaukiai įkurdinta hamakų erdvė.

Sveikai ir maistingai subalansuotos bei spalvingai ir skoningai pagamintos egzotikos dubenėliai bene labiausiai tinka pamaloninti pilvus ir gomurį karštomis vasaros dienomis.

Restoranas Bliūdas

Rezervacija telefonu: +370 607 51577

bliudas@jovila.lt 

Kalno g. 14 B, Juodkrantė 93102

Dirbame šiltuoju sezono metu

I-VII 11:00-22.00 (virtuvė iki 21.00)


Susisiekite su mumis per messenger

bliudas-juodkranteje-modified

Klientų atsiliepimai

DĖMESIO: pateikiami tekstai neredaguoti. Jovila, UAB neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.

Šiltuoju sezono metu atvykstantiems į Juodkrantę laivais – siūlome mėgautis mūsų restorano patiekalais plaukiant! Pateiksime Jūsų pageidaujamus patiekalus išsinešimui, tiesiai ant Jūsų laivo denio!