Restoranas Žuvelė

Žuvies restoranas ŽUVELĖ įsikūręs Juodkrantėje, seniausio Kuršių nerijos žvejo sodyboje. Nuo 2005 metų žvejo Kauneckio šeimyna vasaros sezonu atveria kiemo vartus ir svečiams siūlo tradicinius vietinės žuvies patiekalus.

„Žuvelėje“ skanaukite tokio skonio žuvienę-ungurienę, kokią sodybos šeimininkas Alfonsas, žvejojantis nuo 1960 m., virdavo vokiečių svečiams savo laive. Jis nuplukdydavo į nendryną šalia Mirusių kopų ir pakeliui iš tinklų ištraukęs ungurį ir kitos marių žuvies, ją išdorojęs ir stambiai supjaustęs, sudėdavo į puodą su bulvėmis ir išviręs visad pagardindavo iš daržo skintais krapais ir svogūnų laiškais. Šviežiai pagautą marių ir jūros žuvį: starkį, karšį, ešerį, plekšnę, uotą, restoranui teikia šeimos ir kiti vietos žvejai.

Žuvies patiekalai ruošiami įvairiais būdais, kaip buvo įprasta žvejo šeimoje: šviežia marinuota, šaldyta prieskoniuota, kepama krosnyje / keptuvėje / ant žarijų, verdama, rūkoma karštu dūmu, džiovinama.

Ir ne tik žuvies patiekalų atrasite valgiaraštyje. „Žuvelė“ draugiška veganams, meniu taip pat savo patiekalą atras ir mėsos mėgėjai.

Šeimos restorane išskirtinis dėmesys vaikams – nuo patiekalų mažiesiems iki vaikų žaidimų aikštelės. Laikas su šeima bus praleistas gardžiai, svetingai ir žaismingai.

„Žuvelės“ svečiai kasmet pasitinkami šeimyniškai svetingos aplinkos – kas vasarą grįžta išsiilgę pamėgto natūralaus ir metai iš metų išlaikomo patiekalų skonio.

Restoranas Žuvelė

Rezervacija telefonu: +370 684 78 707 

(+370  607 64869)

zuvele@jovila.lt

L. Rėzos g. 1, Juodkrantė 93101

Dirbame šiltuoju sezono metu


Susisiekite su mumis per messenger

zuvele-juodkranteje-modified

Klientų atsiliepimai

DĖMESIO: pateikiami tekstai neredaguoti. Jovila, UAB neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.