Į vasaros nuotykius plaukiant laivu – populiariausių pažintinių krypčių TOP trejetukas

Į vasaros nuotykius plaukiant laivu – populiariausių pažintinių krypčių TOP trejetukas

Pažinti Pamario kraštą sausumos ir vandens keliais, kasmet tampa vis labiau populiaru. Iš senų laikų susiformavęs požiūris, kad plaukimas laivu – prabangus malonumas ir skirtas ne kiekvieno kišenei, per pastaruosius penkerius metus palaipsniui tampa mitu. Ir kaip gera atrasti Pamario grožį, dovanojant sau ir savo šeimai ar draugams privatų laiką – kai nereikia derintis prie keltų grafikų ar grupės žmonių skaičiaus ribojimo.
Pristatome Jums populiariausių kelionių krypčių trejetuką! Kelionių kryptys ne tik gniaužia kvapą savo dovanojamais potyriais, bet kartu yra draugiškos ir piniginei.

Pusdienio išvyka laivu iš Klaipėdos į Juodkrantę su gido ekskursija krante po Raganų kalną

Įprasta manyti, kad Neringą patogu pasiekti keltu, o vėliau ir automobiliu, tačiau pasiilgusiems išties išskirtinio laisvalaikio, kviečiame išbandyti kelionę į Juodkrantę plaukiant laivu.

Ar žinote, kaip atrodo garsusis „Independence“ laivas-saugykla? O kas yra Kiaulės nugaros sala? Šiuos garsiuosius objektus pamatysite savo akimis, pasirinkę plaukimą į Juodkrantę iš Klaipėdos uosto. Kelionės kryptis: Klaipėda – Juodkrantė – Klaipėda gali trukti nuo 4 iki 6 valandų. Plaukiant pramoginiu laivu, Juodkrantę pasieksite per 2 valandas, o su greitaeigiu kateriu vos per vieną valandą. Tiek pat užtruksite ir grįžti atgal, o krante turėsite galimybę praleisti net 2 itin prasmingas valandas.

Atvykus į Juodkrantę ir laivui prisišvartavus prie didžiojo molo – Jus pasitiks Juodkrantės apylinkių gidė, kuri aprodys Jums Raganų kalną ir papasakos dar negirdėtų, mistiškų ir autentiškų istorijų. Edukacijos trukmė – 1.5 valandos, todėl dar liks šiek tiek laiko kavos puodeliui vietiniame šeimos restorane „Žuvelė“ arba išraiškingais griliaus patiekalais garsėjančioje „Malkoje“, kuri yra visai šalia didžiojo molo, kur Jūsų lauks laivas, kelionei atgal į Klaipėdos uostą.

Ši kelionės kryptis su gido programa krante – ypatingai populiari tarp šeimų ar įmonių kolektyvų.

Pusdienio išvyka laivu iš Mingės kaimo į Nidą su tradicinės žuvienės ir rūkytos žuvies degustacija laive

Maršruto pradžia – istorinis Mingės kaimas. Atvykus į laivą, Jus pasitiks svetinga laivo įgula su iš anksto paruoštomis vaišėmis – tradiciškai virta žuvienės sriuba ir rūkytos žuvies asorti – iš vietinių sugautos ir paruoštos, dar dūmu kvepiančios rūkytos žuvies įvairove, paruoštu ragauti čia ir dabar.

Plaukdami Nemuno delta, praplauksite Uostadvarį – pamatysite garsųjį švyturį. Skrosdami Kuršių marių vandenimis, pamatysite garsųjį Ventės Ragą, per kurį praeina didysis paukščių migracijos kelias ir yra įrengta paukščių žiedavimo stotis. Kita stotelė – Nida, kur suteiksime net 2 valandas Jūsų laisvam laikui krante. Esant pageidavimui – pasiūlysime gido ekskursiją pėsčiomis arba dviračiais po Nidos lankytinus objektus.

Kelionės kryptis: Mingė – Nida – Mingė įprastai apima 6 arba 8 malonias valandas.

Pažintinė kelionė laivu iš žemyno į Neringą – iš atsinaujinusio Drevernos uosto link Mirusių kopų

Drevernos uostas nuo Klaipėdos nutolęs per 30 kilometrų, šiandien turistus stebina savo atsinaujinusia infrastruktūra ir ypatingai vaizdinga panorama. Drevernos uoste – ne tik laivų gausa, čia – ir atnaujinta, moderni poilsiavietė Jūsų šeimos ar kolektyvo viešnagei, ir apžvalgos bokštas, nuo kurio viršūnės Kuršių marios kaip ant delno. Čia įsikūręs Drevernos restoranas, džiuginantis lanytojų gomūrį išpuoselėtais skoniais, o kur dar kitos pramogos, jungiančios šeimas su mažais vaikais patogioje savo erdvėje.

Plaukimas iš Drevernos perkels Jus į senąjį žvejų kaimą Juodkratę, kur aplankysite garsųjį Raganų kalną, pasigrožėsite ypatinga Juodkrantės architektūra.

Toliau plauksite link Mirusių kopų. Ar žinote kodėl jos taip vadinamos? Nors jomis vaikščioti griežtai draudžiama, tačiau galėsite jomis pasigrožėti iš vandens, suprasdami visus atsakymus. Plauksime iki pat Pervalkos švyturio, pastatyto ant dirbtinės salos, dar kitaip vadinamojo Žirgų ragu.

Tokios kelionės trukmė – 5-6  valandos.

Planuojantiems savo šeimos ar kolektyvų išvykas – patikėkite kelionės detales realizuoti patyrusiai laivų turizmo vadybininkių komandai.