Refleksoterapinis taškinis masažas – veidui, pėdoms, rankoms

Refleksoterapinis taškinis masažas - veidui, pėdoms, rankoms

Dažnai sulaukiame klausimo : Kas yra refleksoterapinis taškinis masažas ir kokia jo nauda? 

Refleksoterapija yra labai giliai atpalaiduojanti terapija, kurios metu spaudžiami įvairūs biologiškai aktyvūs taškai.

Ji pagrįsta principu, kad refleksų taškai yra susiję su vidaus organais ir liaukomis. Būtent todėl, refleksinių taškų lietimas ar spaudimas gali daryti įtaką atitinkamiems organams.

Tokios procedūros padeda stimuliuoti normalias susijusio organo funkcijas (pvz.: hormonų ar virškinimo fermentų sekreciją) ir skatinti organizmo gijimą, taip pat užtikrinti gerą fizinę ir psichinę savijautą.

„Juodojo kranto ritualuose“ refleksoterapiniai masažai atliekami :

  • Pėdoms. Po pėdų masažo jausite kaip dingsta įtampa, pervargimas, lėtiniai skausmai. Kaip pozityviai veikia nervų bei imuninę sistemą. Pėdose yra visas mūsų organizmas ir ten „gyvena“ virš 7000 nervų galūnėlių? Dirginant šias galūnėles galima paveikti tiek visą organizmą, tiek atskiras jo dalis.
  • Veidui. Po veido masažo oda pradeda švytėti, pagerėja kolageno gamyba, sumažėja negilios raukšlės bei veido masažas pasižymi stipriu jauninamuoju poveikiu.
  • Delnams. Po delnų masažo, taip pat, kaip ir po pėdų, jausite nervinės bei imuninės sistemos pagerėjimą, skausmų dingimą ir suaktyvėjusią kraujotaką. Delnuose taip pat, yra be galo daug organizmo taškų, kuriuos masažuojant galima pasiekti nuostabių rezultatų.

Šis gydomasis masažas trunka 60 min., o atliekant reguliariai, tikrai pajusite kaip suaktyvėja kraujotaka bei pagerėja limfos tekėjimas.  

Pasikonsultuokite su mūsų specialistais, kurie profesionaliai patars ir masažo pagalba padės nuslopinti Jumyse susikaupusią įtampą.