Holistiniai masažai ir jų nauda

Magiškas holistinis masažas

Klasikinis, taškinis, refleksoterapinis, holistinis… Masažų rūšių esti įvairiausių, tačiau, konsultuojantis su masažistu, mano ausys užkliuvo už kiek nežemiškai skambančio pavadinimo – holistinis. Pirmoji aplankiusi mintis buvo autentiškumu, gilias senovės masažų technikas menanti masažo rūšis. Ir iš dalies, galima sakyti, buvau teisi, kadangi holistinis masažas apjungia daugybę skirtingų masažo rūšių, dėl to neretai vadinamas sudėtingiausiu masažu, nes specialistas privalo gebėti valdyti keletą technikų.

masaza-ir-spa-juodkrante

Anot masažistų žodžių, holistinis masažas nedalina žmogaus kūno į atskiras dalis. Pirmiausiai veiksmas prasideda nuo
segmentinio stuburo masažo, tuomet pereinama prie veido dalies ir, galiausiai, užbaigiama pėdų refleksoterapija. Būtent
tokiu nuoseklumu esą geriausiai veikiami svarbiausi kūno taškai. Tačiau itin svarbu paminėti, jog ši rūšis apima rankos ir
minties prisilietimą. Tai reiškia, kad jo metu svarbi ne tik technika, bet ir masažo specialisto sukuriama nuotaika,
atmosfera.

Ir šioje vietoje asmeninė patirtis pati kalba už save. Patogiai įsitaisiusi ant gulto ir pajutusi pirmuosius šiltus bei it šilkas
švelnius prisilietimus, pajutau iš masažuotojos skleidžiamą ramybę, o kambaryje sklandantis malonus kvapas ir sinchroniškai atliekami rankų judesiai visiškai nejučia paskatino užmerkti akis ir pasinerti į malonumų jūrą.

Paskutinis stipresnis spustelėjimas nugaros srityje galutinai pašalino ilgą laiką jaustą raumenų įtampą ir tuo momentu pasijutau tarsi iš naujo atgimusi. Net, rodos, kraujagyslės įgavo gyvybės ir ėmė stipriau pulsuoti. Trumpa pauzė ir tos pačios malonios rankos nugulė man ant veido. Pirmyn, atgal, į viršų, į šoną – atrodė, kad pirštai savaime įvaldę techniką tikslingai atliko kiekvieną išmoktą judesį ir nė karto nesuklydo paspausdami atitinkamus taškus. Man, ko gero, veidas yra silpniausia ir maloniausia kūno dalis, nes puikiai pamenu, kaip šioje dalyje apgaubta euforijos paskendau į sapnų karalystę. Bet tai visiškai normali organizmo reakcija – vadinasi kūnas, protas ir dvasia visapusiškai atsipalaidavo.

Galiausiai švelnios pirštų pagalvėlės nuslinko ties mano pėdomis. Ir nors ši kūno sritis man yra pati jautriausia, o galbūt ir
jums, tačiau tvirti bei užtikrinti masažuotojos judesiai nuslopino kutenimo pojūtį. Holistinis masažas man parodė, ką reiškia jaustis lengvai, pailsėjusiai bei gyventi harmoningame kūne ir sieloje. Rodos, per visą masažo atlikimo laiką, iš mano organizmo pasišalino toksinai, suaktyvėjo limfos ir kraujo tėkmė, pagėrėjo odos būklė ir, svarbiausia, pajaučiau vidinį balansą bei ramybę, kurios taip ilgai trūko.

Pabaigai išduosiu mažytę paslaptį moterims, po šio visumą apjungiančio masažo net kūno apimtys, atrodo, pasidarė dailesnės, o celiulitas nebe toks pastebimas. Tad dabar savęs dažnai paklausiu, kam plušėti ir laukti rezultatų, jeigu reguliarus apsilankymas masažisto kabinete gali padaryti itin malonius bei stebinančius rezultatus jau po pirmos procedūros? Be abejonės, labai svarbu išsirinkti profesionalų masažuotoją, kuris idealiai išmanytų atliekamą darbą ir būtų pasiektas efektyvus rezultatas. Mano patirtis parodė, kad būtent tokią specialistų komandą gali pasiūlyti SPA centras „Juodojo kranto ritualai“.