Masažas su karštais akmenimis ir smėliu ,,Baltijos pakrantė”

Masažas su karštais akmenimis ir smėliu ,,Baltijos pakrantė"

Nors gydymas karštais akmenimis mena senuosius laikus, tačiau ir iki šiol nepraranda savo populiarumo. Šio masažo patirtis tikrai išskirtinė ir su niekuo nepalyginama – tai sako ir jį išbandę, ir patys masažo specialistai, o rezultatai ir naudos gali būti įvairios – naudingos tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai.

Ši procedūra priskiriama prie holistinių masažų, kurie apjungia daugybę skirtingų masažo rūšių, todėl jį atliekantis specialistas privalo gebėti valdyti net keletą technikų. Holistinis masažas atliekamas siekiant sukurti vientisumą – nedalina žmogaus kūno į atskiras dalis.

Pirmiausia, veiksmas prasideda nuo segmentinio stuburo masažo, tuomet pereinama prie veido dalies ir, galiausiai, užbaigiama pėdų refleksoterapija. Būtent tokiu nuoseklumu esą geriausiai veikiami svarbiausi kūno taškai. Tačiau itin svarbu paminėti, jog ši rūšis apima rankos ir minties prisilietimą. Tai reiškia, kad jo metu svarbi ne tik technika, bet ir masažo specialisto sukuriama nuotaika, atmosfera. Juodojo kranto SPA dirbantys specialistai puikiai įvaldę šias technikas, todėl atsidūrę jų rankose galėsite būti ramūs, kad gaunate patį kokybiškiausią masažą.

Karštų akmenų masažas laikomas alternatyviąja mediciną, todėl dažnai tampa pagalbine priemone, kuri padeda spręsti įvairias sveikatos problemas. Karštų akmenų masažas turi daugybę privalumų – padeda sumažinti raumenų įtampą ir skausmą, gali sumažinti raumenų spazmus ir padidinti lankstumą bei judesių amplitudę bei gali sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti miego kokybę.

Žinoma, toks masažas naudingas ne tik kūnui, bet ir sielai – harmonizuoja energijos tėkmę, atpalaiduoja įtampą bei ramina, mažina nerimą ir stresą.

Argi ne simboliška mėgautis karštų akmenų masažu taip arti Baltijos jūros, kurios pakrantėse gausu mažų, glotnių akmenukų? Kiekvienas masažas atliekamas su Baltijos pakrantėje rastais ir surinktais akmenukais. Jie neabejotinai Jums primins ramius pasivaikščiojimus palei ošiančias bangas ir suteiks masažui savito išskirtinumo.