SPA ritualai su žolelių ir jūros druskų vonia

SPA ritualai su žolelių ir jūros druskų vonia

Kai norisi pasprukti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti ramybe, atpalaiduojančiomis procedūromis bei pasilepinti sveikatingumo ritualais – kviečiame atvykti į ypatingą Lietuvos kampelį – Juodkrantę ir aplankyti joje įkurtą Juodojo kranto SPA. Miškų apsuptyje įsikūręs jaukus SPA centras leis pasidžiaugti ne tik magišku laiku su savimi, pažinti save giliau per individualias procedūras, bet ir pamaitinti, atgaivinti kūno odą, varginamą streso, saulės spindulių, aplinkos taršos ir kitų neigiamų poveikių.

Miško gėrybių pripildyti vonios ritualai – daugelio dar neatrastas malonumas. Juodojo kranto SPA Jums gali pasiūlyti ne vieną tokio tipo ritualų komplektą, kuris atpalaiduos visą kūną ir visapusiškai puoselės jūsų grožį.

,,Ramybės jūra” – jau pats pavadinimas atskleidžia tai, ką patirsite šio ritualo dėka. Šiame procedūrų komplekte – miško žolelių vonia ir aromaterapinis masažas.

 Turbūt visi esame girdėję apie stebuklingas lietuviškų žolelių galias, tačiau ar žinojote, kad žoleles naudinga ne tik gerti, bet ir maudytis jų vonioje? Atpalaiduojantis laikas tokiame vandenyje itin naudingas odai! Štai keletas grožio paslapčių, kurias padeda atskleisti visiems gerai žinomos žolelės: šalavijais ir ramunėlėmis pripildyta vonia gali padėti greitai sudirgti linkstančiai odai, rozmarinų antpilas naudojamas poroms atverti ir išvalyti, odą tonizuoja ir valo toks mišinys: beržų ir aviečių lapai, dobilų lapeliai, ramunėlės ir pipirmėtės.

Pasirinkę SPA ritualą ,,Saulei nusileidus” turėsite galimybę išbandyti dar daugiau procedūrų – jūsų laukia ne tik miško žolelių vonia, bet ir kūno šveitimas bei atpalaiduojantis masažas.

Dar vienas nuostabus privalumas – mūsų gamybos žolelių kokteilio bei šveitimo kombinacija padės paruošti odą tolygiam įdegiui. Atsipalaiduokite SPA ir leiskite mums pasirūpinti jūsų oda, o po procedūrų keliaukite gaudyti saulės spindulių pajūryje!

Prabangusis ritualų rinkinys ,,Neringos paslaptis” apima miško žolelių įvyniojimą, pėdų/veido/galvos taškinį masažą, jūros druskų vonią ir kūno išglostymą aliejais.

Toks rinkinys, pripildytas pačiais naudingiausiai gamtos turtais, bus vertingas ne tik išorinei, bet ir vidinei sveikatai – stresui įveikti, kvėpavimui sureguliuoti, širdies darbui pagerinti, imunitetui stiprinti ar kai kamuoja nemiga.

Skamba tikrai stebuklingai, tiesa?

Viską išbandyti galite patys, atvykę į Juodojo kranto SPA, kur jūsų lauks tikra malonumų jūra. Nepraleiskite progos pasidžiaugti lietuviškų žolelių privalumais!