Masažas su karštais žolelių ryšulėliais ir kankorėžiais “Juodkrantės miškas”

Masažas su karštais žolelių ryšulėliais ir kankorėžiais "Juodkrantės miškas"

Turbūt kiekvienas esame girdėję apie vaikščiojimo basomis naudas, tačiau kas būtų, jeigu tuos pačius principus pritaikytume visam kūnui? Būtent tai ir padarėme čia, Juodojo kranto SPA, kur savo poilsiautojams siūlome itin retą malonumą – masažą su karštais žolelių ryšulėliais bei kankorėžiais.

Patyrusių Juodojo kranto SPA specialistų rankose net ir kankorėžiai daro stebuklus, todėl pasiruoškite išskirtinei patirčiai!

Masažas su kankorėžiais – tai išskirtinai atpalaiduojanti ir sveikatai naudinga procedūra. Čia lietuviškos miško gėrybės pritaikomos dar nedaug kur daromam masažui. Kankorėžiai stimuliuoja skirtingas nervų sistemos zonas, iš kurių pasklidę impulsai pasiekia reikiamą organą bei aktyvina visą žmogaus organizmo imuninę sistemą. Ši natūrali priemonė padeda kūnui atsipalaiduoti, sumažinti nuovargio, dirglumo pojūtį, leidžia lengviau užmigti. Manoma, jog toks stimuliuojantis masažas gali netgi padėti gerinti darbingumą, atmintį ir dėmesį, kas neabejotinai pagerins jūsų savijautą ir atkurs jėgas intensyviam darbui. Masažas paveikia ir organizmą – gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, lengvina galūnių sąnarių judesius.

Jeigu jaučiatės irzlūs, pavargę, o gal paprasčiausiai norite pabėgti nuo kasdienos – metas apsilankyti nuostabiame Lietuvos kampelyje – Juodkrantėje.

Kai norisi visiškai pasinerti į ramybę su savimi, verta išbandyti kažką naujo ir netikėto! Tie, kurie jau pasimėgavo šiuo masažu, džiaugiasi užplūdusiu lengvumo, atsipalaidavimo pojūčiu, kuris neabejotinai yra būtent tai, ką kiekvienas norime patirti savo atostogų metu.

Masažas su kankorėžiais skamba tikrai intriguojančiai – tokia patirtis palieka neišdildomą įspūdį ir apie ją norėsis pasipasakoti visiems savo pažįstamiems! O galbūt ieškote ypatingos dovanos? Nustebinkite šia procedūra savo artimuosius ar draugus ir išgirskite jų atsiliepimus pasilepinus šiuo masažu!